Wellness SPA

Domowe SPA – zabiegi relaksacyjne w zaciszu domowym

By zaznać zabiegów, jakie otrzymać możemy w ośrodkach oferujących usługi SPA, nie musimy się udawać do tych miejsc. Nasz własny ośrodek relaksu i odnowy biologicznej możemy bowiem stworzyć w domu i w pełni korzystać z szeregu korzystnych dla zdrowia efektów, jakie niosą ze sobą te zabiegi. W naszej ofercie znajdziecie szereg udogodnień, które sprawią, że Wasza łazienka zamieni się w prawdziwe, domowe SPA.

Najważniejszą częścią wyposażenia będzie z pewnością odpowiednia wanna z hydromasażem. W naszym sklepie spotkacie się z szerokim wyborem wanien, oferujących rozmaite funkcje dodatkowe. Ponadto jesteśmy w stanie pomóc z jej wyborem i doborem odpowiedniego wymiaru i kształtu. Dla mniejszych łazienek proponujemy wanny narożne, które oszczędzają miejsce i idealnie pasują do każdego wnętrza. Gwarantuje to także nowoczesny design naszych wanien, dostarczamy bowiem produkty tylko najlepszych, uznanych marek.

Jeżeli chodzi o wellness Kraków ma naprawdę wiele miejsc do zaoferowania. Po co jednak przepłacać i na zabiegi chodzić gdzie indziej, gdy można wykonywać je w zaciszu własnego domu. Poza specjalnymi wannami proponujemy także zapoznać się z ofertą licznych udogodnień i wyposażeń łazienki, które sprawią, że nasz czas na relaks będzie jeszcze przyjemniejszy. Oferujemy bowiem szeroki wybór wszelkich łazienkowych dodatków, takich jak wieszaki na ręczniki, czy gustowne półeczki, na których umieścimy niezbędne w zabiegach środki. Pomożemy w dobrym zaprojektowaniu przestrzeni i doborze wszelkich dodatków zarówno pod względem ich przydatności, jak i dopasowania do wystroju wnętrza. Zakupy u nas to nie tylko gwarancja otrzymania najwyższej jakości, ale także korzystnej ceny, za którą otrzymacie produkty. Fachowa pomoc to tylko kolejny z argumentów – tym bardziej zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Galeria naszych produktów