Wanny z hydromasażem

Jacuzzi – własne domowe SPA

W każdym domu powinno znaleźć się miejsce, które zamienić można w przestrzeń relaksu i odpoczynku. Wbrew pozorom nie musi być to wcale takie trudne. Wystarczy odpowiednie wyposażenie łazienki i już możemy cieszyć się z naszego domowego SPA, które będzie doskonałą alternatywą dla wizyt w ośrodkach.

W naszym sklepie znajdziecie wiele rozwiązań, które umożliwią spełnienie tego celu. Szczególnie polecamy wanny z hydromasażem, które są urządzeniem niejako żywcem wyjętym z ośrodków i hoteli SPA. Polega ona zastosowaniu systemu rurek i dziur, przez które wdmuchiwane jest do wanny powietrze. Gdy napełni się ona wodą, bąbelki powietrza uderzają o siedzącą osobę, dając wrażenie delikatnego masażu. Zabieg ten posiada udowodnione przez lekarzy działania medyczne i korzystne dla naszego zdrowia. Przede wszystkim poprawia krążenie, pobudzając skórę. Ta również w jego wyniku staje się gładsza i oczyszczona z podskórnych zanieczyszczeń. W przypadku korzystania z takiej wanny polecane jest użycie dodatkowych olejków albo soli do kąpieli, które nie tylko wzmacniają efekty zdrowotne, ale także dają większe poczucie komfortu. U nas zapoznać się możecie z szeroką ofertą wanien z hydromasażem, o wielu rozmiarach i dodatkowych funkcjach – dlatego każdy może podjąć decyzję w zgodzie ze swoimi potrzebami i funduszem.

Nawet posiadacze małych łazienek mogą cieszyć się z takiego rozwiązania w swoim domu. W naszej ofercie znajdziecie także wanny narożne z hydromasażem, które pozwalają na idealne dopasowanie do ściany i tym samym pełne wykorzystanie dostępnej przestrzeni. Z powodzeniem odnajdą się zatem także w mniejszych pomieszczeniach, a ich kształt w żaden sposób nie wpływa na funkcje. W naszym sklepie odnajdziecie również takie modele, w szerokiej gamie rozmiarów i cen – a także niezbędnych funkcji.

Galeria naszych produktów