Nowoczesne wanny

Wanny łazienkowe

Łazienka jest jednym z najważniejszych pomieszczeń w domu. Służy nie tylko higienie osobistej, ale również zabiegom pielęgnacyjnym jak i upiększającym. Coraz więcej osób dba o to, aby była zaaranżowana w sposób służący relaksowi. Dlatego też istotne, aby nie tylko odpowiednio zaplanować jej wystrój, ale również zadbać o funkcjonalność.

Podstawowe sprzęty

Aby łazienka spełniała funkcje domowego spa musi być przede wszystkim wyposażona w odpowiednie sprzęty oraz urządzenia. Jednym z najważniejszych elementów jest wanna. W niej można poleżeć, zrelaksować się wśród piany, czy też stosować zdrowotne kąpiele w soli morskiej. Wanny łazienkowe występują jednak w wielu wariantach, a obecnie na rynku dostępne są nowoczesne wanny spełniające warunki najbardziej wymagających klientów. Przed zakupem należy najpierw określić kwotę, którą jest się w stanie wydać na wannę. Należy przy tym pamiętać, że nie powinno się na niej oszczędzać, ponieważ posłuży przez wiele lat, a to od niej w dużej mierze zależy stopień zrelaksowania. Powinna być odpowiednio duża i głęboka. Warto pomyśleć o dodatkowych funkcjach, takich jak hydromasaż, podparcie pod głowę, czy specjalne miejsce przeznaczone na świeczki, które wprowadzą idealną i spokojną atmosferę, a zarazem mogą być zapachowe. Dzięki temu kąpiel wpłynie na wiele zmysłów. Można zastanowić się nad wanną dwuosobową, jest to wspaniały pomysł na romantyczne, wspólne kąpiele. Kolejną rzeczą, która niewątpliwie poprawi komfort przebywania w łazience to podgrzewane panele podłogowe. Warto również wyposażyć tę przestrzeń w lustro oraz szafkę na kremy, balsamy, maseczki, sole do kąpieli.

Jak zbudować klimat?

Najważniejsza jest kolorystyka. Nie powinna być ostra, jednak ostatnio odchodzi się od standardowej bieli. Najpopularniejszym kolorem, który wypełnia łazienki jest morski. Wnętrze można także przystroić muszlami, czy kolorowymi kamieniami w szklanych, eleganckich wazonach i misach.

Galeria naszych produktów